O nas

 

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

 

Biuro Turystyczne „Comfort Travel” działa na rynku turystycznym nieprzerwanie od 1993r. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chełmie przy ulicy Lwowskiej 23. Posiadamy  zezwolenie organizatora turystyki nr 065 wydane przez Marszałka Województwa  Lubelskiego. Bezpieczeństwo naszych klientów zapewnione jest gwarancją ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Naszą wiarygodność potwierdza również członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki 

Obecnie jesteśmy organizatorem wyjazdów zorganizowanych w Polsce i w Krajach Europejskich Przez kilkanaście  lat naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie obsługując zarówno klientów  indywidualnych  jak i grupy zorganizowane. Zorganizowaliśmy wiele wycieczek objazdowych w wielu zakątkach świata zyskując zadowolenie i zaufanie naszych klientów. 

Jesteśmy również agentem znanych i cenionych Touroperatorów i przewoźników.

Oferujemy Państwu:

- Największy wybór wycieczek krajowych i zagranicznych

- wczasy  krajowe i zagraniczne,

- egzotyczne wyprawy do wielu zakątków świata,

- kolonie, obozy młodzieżowe, kursy językowe,

- bilety autokarowe do krajów europejskich,

- bilety lotnicze „tanich” i regularnych linii lotniczych,

- bilety promowe,

- organizację imprez grupowych ( eventy, wyjazdy motywacyjne, 

- konferencje ,szkolenia)

- organizację wycieczek turystyczno-krajoznawczych,

- ubezpieczenia turystyczne,

 

Naszym zdecydowanym atutem jest fakt, iż nasze pasje związane są właśnie z podróżami, a naszą wiedzę i doświadczenia wykorzystujemy w pracy . Nasza wykwalifikowana kadra pracowników odbywa regularne podróże , których celem jest ocena bazy hotelowej i atrakcji turystycznych. Zdobyte doświadczenie i opinie są cennymi warunkami odpowiednio dobranej oferty do potrzeb każdego klienta.. Państwa satysfakcja to najlepsza rekomendacja naszych usług. Posługując się najnowocześniejszymi systemami rezerwacyjnymi , działającymi w oparciu o rzeczywisty obszar dostępności miejsc jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie rezerwować najkorzystniejsze oferty dla naszych Klientów.

Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów i wybiorą Państwo nasze biuro podróży jako organizatora swojego wolnego czasu. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu samych pozytywnych i niezapomnianych wakacyjnych przeżyć

Zarząd i pracownicy

Biura Turystycznego „Comfort Travel”